Moduly ABRA Gen daňová evidence

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » Živnostník » Moduly ABRA Gen daňová evidence

Systémy ABRA pro malé firmy a živnostníky jsou plnohodnotnými podnikovými aplikacemi, které zvládnou komplexní agendu vedení firmy, od finančního účetnictví, přes řízení skladů až po personalistiku.

Díky stavebnicovému systému si zákazníci mohou vybrat, kterou funkčnost budou využívat a tím významně ušetřit náklady na pořízení systému i zkrátit čas implementace.

ABRA modul - Prodej

Při prodeji vás bude patrně nejvíce zajímat možnost detailního vyhodnocení prodeje podle zvolených parametrů a rychlé vyhledání informací o obchodním partnerovi. Vaši ekonomové přivítají sledování platební morálky, manažerům se bude líbit podpora prodejního reportingu a účetní zaujme provázanost zálohových plateb s fakturami a hotovostními účtenkami se skladovými doklady a objednávkami.

» Celý článek

ABRA modul - Nákup

Modul Nákup vám spolehlivě pohlídá potřeby skladu pomocí tvorby objednávek a průběžným doplněním zásob včetně jejich stavu, eviduje i rezervace a nevyřízené požadavky, přehled dodavatelů na skladových kartách využijete k automatickému vytváření požadavků.

» Celý článek

ABRA modul - Skladové hospodářství

Ve skladu oceníte zejména přehled, rychlost a přesnost expedice, dokonalou evidenci dokladů a podporu moderních technologií.

» Celý článek

ABRA modul - Banka a homebanking

Ať už máte jeden účet nebo jste klienty více bank, modul Banka vám je pomůže všechny efektivně spravovat. Zcela jistě uvítáte dokonalý aktuální přehled o všech pohybech a zůstatcích na kontech, agendu platebních příkazů i platební kalendář, dohledání dokladů nebo uzávěrky v cizích měnách s výpočtem kurzových rozdílů u účtů v cizích měnách. To vše samozřejmě s obousměrnou elektronickou výměnou dat mezi systémem ABRA Gen a bankami.

» Celý článek

ABRA modul - Pokladna

Podobně jako o bankovních účtech potřebujete mít dokonalou evidenci také v hotových penězích. Modul Pokladna systému ABRA Gen vám umožní vést jich neomezený počet v libovolných měnách a eviduje finanční prostředky, jejich příjem, výdej a k tomu přiřazené doklady. V cizích měnách podporuje uzávěrky s výpočtem kurzových rozdílů.

» Celý článek

ABRA modul - Majetek

Od pořízení, přes evidenci s fotografiemi, hodnotu a odpisy až po jeho vyřazení - o majetku své společnosti máte vždy dokonalý přehled.

» Celý článek

ABRA modul - Daňová evidence

Nehledě na velikost, právní formu, obrat nebo počet zaměstnanců je účetnictví základním stavebním kamenem informačního systému každé firmy. Podpora cizích měn na všech dokladech a výstupech, tisk knihy faktur (i zpětně k datu), vzájemné zápočty, kurzovní lístek s historií a možností aktualizace z Internetu, tisk peněžního deníku z prvotních dokladů nebo sestavení a přímý tisk DPH přiznání s možností elektronického odeslání - to jsou důvody, proč se Daňová evidence stala špičkou mezi produkty tohoto oboru.

» Celý článek

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.