Moduly ABRA Gen

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » Korporace » Moduly ABRA Gen

ABRA modul - Výroba

Výrobní modul je výkonným pomocníkem v zakázkových i opakovaných výrobách, pro malé i velké firmy. Je připraven pro nasazení v širokém spektru výrobních oborů. Obsahuje nástroje přesného plánování všech požadavků plynoucích ze zakázek a nástroje pro operativní řízení výroby, včetně kooperace s jinými výrobci.

» Celý článek

ABRA modul - Účetnictví

Modul ulehčuje od rutinních prací, poskytuje větší prostor pro globální kontroly zaúčtovaných dokladů, řízení cashflow a finanční plánování. Doklady jsou provázány s účetnictvím již při svém vystavení.

» Celý článek

ABRA modul - Restaurační prodej

Restaurační prodej je volitelnou součástí modulu Maloobchodní prodej. Používá se při obsluze hostů v restauracích, barech, kavárnách, cukrárnách, pivnicích, Fast-Foodech, bez ohledu na jejich sortiment.

» Celý článek

ABRA modul - Gastrovýroba

Podporuje výrobu gastronomických produktů, tedy vaření, pečení, smažení, cukrářskou výrobu, výrobu nápojů a další, s přímou vazbou na jejich prodej. Ve stravovacích provozech, kuchyních a restauracích eviduje vše od vlastní výroby pokrmů, až po příjem a výdej skladových zásob ve skladovém hospodářství.

» Celý článek

ABRA modul - Kniha jízd

Modul dává přesný přehled o nákladech na provoz jednotlivých vozidel. Sestavuje knihy jízd pro uživatele jednoduchým a rychlým způsobem. Podporuje různé způsoby zadávání jízd, včetně automatizovaného generování nebo rychlého hromadného zadání údajů najednou ve stylu tabulkového kalkulátoru.

» Celý článek

ABRA modul - Workflow

Slouží pro řízení pracovních procesů, správu dokumentů a sdílení informací uvnitř firmy i ve vztahu s obchodními partnery a zákazníky. Veškeré, pro chod firmy důležité informace, se soustředí do jednoho místa, výrazně se tak usnadňuje jejich správa a sdílení.

» Celý článek

ABRA modul - Splátkový prodej

Ať už patříte k těm, kteří splátky platí, nebo naopak na vašem kontě přibývají, umožníme vám jak evidenci plánovaných splátek, tak i okamžitý přehled situace ve všech platbách.

» Celý článek

ABRA modul - Prodej

Při prodeji vás bude patrně nejvíce zajímat možnost detailního vyhodnocení prodeje podle zvolených parametrů a rychlé vyhledání informací o obchodním partnerovi. Vaši ekonomové přivítají sledování platební morálky, manažerům se bude líbit podpora prodejního reportingu a účetní zaujme provázanost zálohových plateb s fakturami a hotovostními účtenkami se skladovými doklady a objednávkami.

» Celý článek

ABRA modul - Nákup

Modul Nákup vám spolehlivě pohlídá potřeby skladu pomocí tvorby objednávek a průběžným doplněním zásob včetně jejich stavu, eviduje i rezervace a nevyřízené požadavky, přehled dodavatelů na skladových kartách využijete k automatickému vytváření požadavků.

» Celý článek

ABRA modul - Skladové hospodářství

Ve skladu oceníte zejména přehled, rychlost a přesnost expedice, dokonalou evidenci dokladů a podporu moderních technologií.

» Celý článek

ABRA modul - Pokladna

Podobně jako o bankovních účtech potřebujete mít dokonalou evidenci také v hotových penězích. Modul Pokladna systému ABRA Gen vám umožní vést jich neomezený počet v libovolných měnách a eviduje finanční prostředky, jejich příjem, výdej a k tomu přiřazené doklady. V cizích měnách podporuje uzávěrky s výpočtem kurzových rozdílů.

» Celý článek

ABRA modul - Majetek

Od pořízení, přes evidenci s fotografiemi, hodnotu a odpisy až po jeho vyřazení - o majetku své společnosti máte vždy dokonalý přehled.

» Celý článek

ABRA modul - CRM

Plnění požadavků zákazníků vyžaduje dostupnost přesných záznamů o styku se zákazníky, aktivní přístup při vyhledávání dalších služeb a dodávek zákazníkům, rychlé a pečlivé řešení problémů. Nástroj podpory obchodu a služeb se tak stává jednou z nejdůležitějších složek informačního systému.

» Celý článek

ABRA modul - Call-centrum

V době, kdy platí, že je těžké klienta získat, ale ještě těžší jej udržet, se oddělení zákaznické podpory stává klíčovou příčkou na firemním žebříčku. Modul CRM proto vašim snahám o proaktivní péči vychází všemožně vstříc a vzájemné propojení s call-centrem skýtá záruku, že právě těm vašim zákazníkům se dostane služeb na profesionální úrovni.

» Celý článek

ABRA modul - Mzdy a personalistika

Péče o zaměstnance a všechny činnosti s tím spojené jsou náročným úkolem v každé společnosti. S naším systémem dosáhnete prokazatelného snížení nákladů věnovaných mzdovému účetnictví a personalistice.

» Celý článek

ABRA modul - Maloobchodní prodej

Při prodeji v maloobchodě je jedním z nejdůležitějších požadavků plynulost a svižná obsluha - nespokojený zákazník totiž patrně příště vyhledá konkurenci. Proto jsme při vývoji věnovali takovou pozornost jednoduchosti a rychlosti všech operací.

» Celý článek

ABRA modul - Evidence pošty

Žijeme sice v době e-mailů, instant messengerů a IP telefonie - přesto si však pošta a zásilkové služby na odliv zákazníků stěžovat nemohou. Balík, dobírku nebo katalog na křídovém papíru přes internet prostě nepošlete - proto jsme v systémech ABRA Gen připravili kompletní modul elektronické podatelny, který veškeré administrativní poštovní úkony od evidence až po hromadný tisk obálek a poukázek zvládne hravě za vás.

» Celý článek

ABRA modul - Polohované sklady

Ve skladu oceníte zejména přehled, rychlost a přesnost expedice, dokonalou evidenci dokladů a podporu moderních technologií. Proto vás systémy ABRA Gen v každém okamžiku informuje o stavu a pohybu zásob i objednaného zboží, podporuje začlenění položek do kategorií a umožňuje evidenci dodavatelů, odběratelů, sériových nebo výrobních čísel a šarží. Zatímco podpora čárových i pokladních kódů je samozřejmostí, možnost vložení obrázků zboží do skladových karet je příjemným netradičním doplňkem.

» Celý článek

ABRA modul - Kompletace

Modul vám pomůže snadno a efektivně řídit kompletaci vlastních výrobků ve skladovém hospodářství systémů ABRA Gen, a to od vyskladnění použitého materiálu až po hotové výrobky, připravené vydat se na cestu k vašemu zákazníkovi. Spolupracuje s objednávkami, dodacími listy a fakturami "na pozadí", takže vás zbaví manuálního sestavování kompletačních listů a eliminuje tak možné chyby.

» Celý článek

ABRA modul - Projektová dokumentace

Nejen evidence veškeré dokumentace, ale také vyhodnocování úkolů a možnost doplnění o kapacitní plánování zdrojů vám nabídne modul Projektová dokumentace. Podnikáte-li ve stavebnictví, projektování, architektuře a příbuzných oborech, pak je tento doplněk k systému ABRA Gen moderním a energickým nástrojem.

» Celý článek

ABRA modul - Business Intelligence

Podstatou tohoto silného nástroje, který slouží řídícím pracovníkům jako podklad pro klíčová manažerská rozhodnutí, je analýza dat, shromážděných v systému ABRA Gen. Nabízí předdefinované pohledy v oblastech prodej, sklad a účetnictví, kde uživatel získá rychlý přístup k základním informacím, které může díky definovatelným parametrům intuitivně měnit. Získává tak rychlý přístup k informacím, na jejichž základě může ovlivnit jakýkoliv firemní proces. ABRA Business Intelligence umožňuje vytváření přehledů, grafů i vlastních kalkulačních položek, jejich ukládání, přenos do aplikace Excel i export grafů do obrázku a přehledů do HTML stránky.

» Celý článek

ABRA modul - SCM

Nový nástroj SCM - nástroj pro řízení dodavatelského řetězce je plně integrovaný a nahradí původně používané excelovské aplikace.

» Celý článek

ABRA modul - Skriptování

Požadavky na ERP systémy jsou téměř vždy individuální - proto musí být plně elastické, aby se bez problémů přizpůsobily všem firemním procesům. Systémy řadyABRA Gen obsahuje mnoho nástrojů, jak produkt upravit podle přání a potřeb uživatele. Nová funkcionalita Skriptování umožní do existujících objektů (Business objektů, agend a nevizuálních číselníků) zařadit vlastní programový kód, který se bude vykonávat spolu s pevným kódem daným výrobcem. Tímto způsobem je možné vytvořit nové chování a případně upravit stávající přesně na míru. Všechny nástroje jsou integrální součástí produktu a není třeba nic doinstalovávat.

» Celý článek

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.