Korporace

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » Korporace

ABRA Gx je otevřený ekonomický systém Client/Server jak pro malé, tak pro střední a větší firmy firmy s možností provozu na serverové platformě MS Windows nebo OS Linux.

Informační systémy ABRA Gx patří do kategorie Enterprise Resource Planning (ERP), které představují účinný nástroj pro řízení celé firmy. Na rozdíl od jednoduchých účetních a ekonomických aplikací umožňují propojit plánování a řízení všech klíčových podnikových procesů, a to jak na operativní, tak i strategické úrovni. 

Kdo je za vývojem ABRA?

Výrobcem informačních systémů ABRA® je společnost ABRA Software a.s., která je držitelem mezinárodního certifikátu systému řízení jakosti dle ISO 9001 na celý proces vývoje, výroby, distribuce vlastních informačních systémů a návazných služeb. 

Jak spolupracuje TANAKA s ABROU?

Společnost TANAKA, s.r.o. spolupracuje s firmou ABRA Software a.s. od roku 2003 jako smluvní partner.  Od roku 2006 spolupracujeme na nejvyšší úrovni partnerství, které nám umožňuje lépe reagovat na přání klientů.

Na základě produktů ABRA poskytujeme služby v těchto oblastech:

  • vedení podvojného účetnictví pro různě velké firmy
  • vedení účetnictví pro soukromé podnikatele
  • instalace odpovídajícího produktu ABRA Gx 
  • konfigurace příslušných parametrů programu 
  • zajištění školení 
  • servis 
  • zálohování a archivace dat

Díky produktům ABRA Gx jsme schopni se maximálně přizpůsobit požadavkům a potřebám uživatelů. 
Pro konkrétního uživatele nadefinujeme jím používané rutiny a jednotlivé agendy, ovládací panely, vstupy a výstupy ze systému podle požadovaných exportů klienta, zvolíme správné parametry a přístupová práva, která mají vliv na jednoduchost rychlost práce s programem.

Jsme si vědomi faktu, že nejdůležitější je snadné pořizování a zpracování dokladů, detailní vyhodnocení ekonomické situace firmy v každém okamžiku a především dokonalé a bezchybné ukládání a uchování pořizovaných údajů a dat. Kvalitní archivace je předpokladem kvalitního, správného, ale především přesného a rychlého zpracování účetnictví.

Nedílnou součástí dobře fungující firmy je špičkový a moderní informační systém. 
V současné době jsou kladeny velké nároky na automatizaci procesů, přizpůsobení software každému uživateli, provozní stabilitu a otevřenost vůči dalším programovým produktům.
Přesně taková je ABRA.

Jaká verze ABRA je vhodná pro střední a větší firmy?

ABRA G3/G4 pokrývá potřebné agendy a nástroje nejen pro obchodní,výrobní a služby poskytující společnosti.

abra g3

Řešení pro firmy střední velikosti s optimálním poměrem cena/výkon. Pořiďte si systém teď pouze v aktuálně potřebné konfiguraci. V budoucnu ji můžete rozšiřovat přesně podle svých narůstajících potřeb a tím chránit své investice. Budete mít také možnost přejít na ještě vykonější systém ABRA G4, který je funkčně shodný se systémem ABRA G3. O data se stará server Firebird®, výkonný databázový server dodávaný zdarma.

OBECNĚ vám G3 bude vyhovovat, pokud nemáte náročnější požadavky na rychlost a počet uživatelů.
ABRA G3 Systém, který roste s vámi.

Více informací...

 abra g4

Je určeno pro střední a velké společnosti. O data se stará server ORACLE®, podle našeho názoru nejlepší databázový stroj na světě. Uživatelé tak mají k dispozici obrovský výkon, vynikající spolehlivost a snadnou údržbu. Server lze provozovat na OS Windows® nebo Linux. Systém je vhodný pro více než 20 uživatelů.

ABRA G4 Dokonalé profesionální řešení.

Více informací...

 

V čem jsou ABRA G3 a G4 jiné?

TECHNICKY se liší v použitém databázovém serveru. ABRA G4 používá ORACLE díky němuž je možné využít i ty nejnáročnější požadavky velkýh firem. Porovnat jednotlivé verze můžete také v naší srovnávací tabulce.

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.
Nová verze ERP ABRA Gen s podporou GDPR Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.03.12, která obsahuje podporu GDRP a umožňuje zapnout novou komplexní ochranu dat.
Nová verze ABRA Gen 17.11.01 s velkými změnami (nejen) ve výrobě ABRA Software uvolnila novou konzervativní verzi 17.11.01, která přenáší všechny novinky z progresivních verzí 16.13 a 17.03.