Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly

Datum: (12.06.2019)
  • Na workshopu Nástroje pro efektivní řízení (registrace: abra.eu/akce/nastroje-pro-efektivni-rizeni-livestream) bude ve čtvrtek 6. června oficiálně představen nový modul Úkoly. Novinka vám umožní z jakéhokoliv zařízení online organizovat práci pomocí úkolů propojených přímo na doklady, záznamy v číselnících a další objekty v ABRA Gen.
  • Připravili jsme významné zdokonalení modulu Kapacitní plánování – za kapacitní zdroj lze použít i menší kapacitní jednotku (pracovníka nebo stroj), lze plánovat strom operací, na kterých lze definovat způsob plánování. Plán je také celkově propojený s modulem SCM a mnoho dalších změn. Nasazení konzultujte se svým obchodníkem.
  • Byla doplněna podpora zadávání skladových jednotek na dílčím inventárním protokolu a tím i možnost správného provedení inventarizace pozičního skladu. Nově je přidávání obsahu inventárních protokolů podporováno ze skriptování a WebAPI.
  • Web API podporuje dávkové/transakční zpracování, tj. je možné spojit několik operací/požadavků do jedné dávky a zajistit, že všechny operace budou provedeny jako celek nebo se neprovede žádná z nich.
  • Funkce pro MS Excel využívající rozhraní API pro přímé čtení dat z ABRA Gen. Doplněk obsahuje 10 funkcí, které umí získat hodnoty z různých agend a použít je k výpočtu v konkrétní buňce. Nové funkce pro Excel byly představeny na květnovém workshopu Jak mít celkový přehled o své firmě. V průběhu června budou k dispozici také vzorové tabulky pro MS Excel.

Rychlost systému

Byly provedeny dílčí úpravy v systému, které urychlují některé běžné operace:

  • ukládání skladových dokladů
  • vytváření faktur vydaných a pokladních příjmů z objednávek přijatých
  • načítání záznamů skladových karet
  • ukládání objednávky přijaté díky optimalizaci kontroly existence dílčích skladových karet
  • a další

Kompletní seznam změn naleznete v online nápovědě.

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.