Rozširující moduly Gen daňová evidence

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » Živnostník » Rozširující moduly Gen daňová evidence

Systémy ABRA pro malé firmy a živnostníky jsou plnohodnotnými podnikovými aplikacemi, které zvládnou komplexní agendu vedení firmy, od finančního účetnictví, přes řízení skladů až po personalistiku.

Díky stavebnicovému systému si zákazníci mohou vybrat, kterou funkčnost budou využívat a tím významně ušetřit náklady na pořízení systému i zkrátit čas implementace.

ABRA modul - CRM

Plnění požadavků zákazníků vyžaduje dostupnost přesných záznamů o styku se zákazníky, aktivní přístup při vyhledávání dalších služeb a dodávek zákazníkům, rychlé a pečlivé řešení problémů. Nástroj podpory obchodu a služeb se tak stává jednou z nejdůležitějších složek informačního systému.

» Celý článek

ABRA modul - Call-centrum

V době, kdy platí, že je těžké klienta získat, ale ještě těžší jej udržet, se oddělení zákaznické podpory stává klíčovou příčkou na firemním žebříčku. Modul CRM proto vašim snahám o proaktivní péči vychází všemožně vstříc a vzájemné propojení s call-centrem skýtá záruku, že právě těm vašim zákazníkům se dostane služeb na profesionální úrovni.

» Celý článek

ABRA modul - Mzdy a personalistika

Péče o zaměstnance a všechny činnosti s tím spojené jsou náročným úkolem v každé společnosti. S naším systémem dosáhnete prokazatelného snížení nákladů věnovaných mzdovému účetnictví a personalistice.

» Celý článek

ABRA modul - Maloobchodní prodej

Při prodeji v maloobchodě je jedním z nejdůležitějších požadavků plynulost a svižná obsluha - nespokojený zákazník totiž patrně příště vyhledá konkurenci. Proto jsme při vývoji věnovali takovou pozornost jednoduchosti a rychlosti všech operací.

» Celý článek

ABRA modul - Evidence pošty

Žijeme sice v době e-mailů, instant messengerů a IP telefonie - přesto si však pošta a zásilkové služby na odliv zákazníků stěžovat nemohou. Balík, dobírku nebo katalog na křídovém papíru přes internet prostě nepošlete - proto jsme v systémech ABRA Gen připravili kompletní modul elektronické podatelny, který veškeré administrativní poštovní úkony od evidence až po hromadný tisk obálek a poukázek zvládne hravě za vás.

» Celý článek

ABRA modul - Polohované sklady

Ve skladu oceníte zejména přehled, rychlost a přesnost expedice, dokonalou evidenci dokladů a podporu moderních technologií. Proto vás systémy ABRA Gen v každém okamžiku informuje o stavu a pohybu zásob i objednaného zboží, podporuje začlenění položek do kategorií a umožňuje evidenci dodavatelů, odběratelů, sériových nebo výrobních čísel a šarží. Zatímco podpora čárových i pokladních kódů je samozřejmostí, možnost vložení obrázků zboží do skladových karet je příjemným netradičním doplňkem.

» Celý článek

ABRA modul - Kompletace

Modul vám pomůže snadno a efektivně řídit kompletaci vlastních výrobků ve skladovém hospodářství systémů ABRA Gen, a to od vyskladnění použitého materiálu až po hotové výrobky, připravené vydat se na cestu k vašemu zákazníkovi. Spolupracuje s objednávkami, dodacími listy a fakturami "na pozadí", takže vás zbaví manuálního sestavování kompletačních listů a eliminuje tak možné chyby.

» Celý článek

ABRA modul - Projektová dokumentace

Nejen evidence veškeré dokumentace, ale také vyhodnocování úkolů a možnost doplnění o kapacitní plánování zdrojů vám nabídne modul Projektová dokumentace. Podnikáte-li ve stavebnictví, projektování, architektuře a příbuzných oborech, pak je tento doplněk k systému ABRA Gen moderním a energickým nástrojem.

» Celý článek

ABRA modul - Business Intelligence

Podstatou tohoto silného nástroje, který slouží řídícím pracovníkům jako podklad pro klíčová manažerská rozhodnutí, je analýza dat, shromážděných v systému ABRA Gen. Nabízí předdefinované pohledy v oblastech prodej, sklad a účetnictví, kde uživatel získá rychlý přístup k základním informacím, které může díky definovatelným parametrům intuitivně měnit. Získává tak rychlý přístup k informacím, na jejichž základě může ovlivnit jakýkoliv firemní proces. ABRA Business Intelligence umožňuje vytváření přehledů, grafů i vlastních kalkulačních položek, jejich ukládání, přenos do aplikace Excel i export grafů do obrázku a přehledů do HTML stránky.

» Celý článek

ABRA modul - SCM

Nový nástroj SCM - nástroj pro řízení dodavatelského řetězce je plně integrovaný a nahradí původně používané excelovské aplikace.

» Celý článek

ABRA modul - Skriptování

Požadavky na ERP systémy jsou téměř vždy individuální - proto musí být plně elastické, aby se bez problémů přizpůsobily všem firemním procesům. Systémy řadyABRA Gen obsahuje mnoho nástrojů, jak produkt upravit podle přání a potřeb uživatele. Nová funkcionalita Skriptování umožní do existujících objektů (Business objektů, agend a nevizuálních číselníků) zařadit vlastní programový kód, který se bude vykonávat spolu s pevným kódem daným výrobcem. Tímto způsobem je možné vytvořit nové chování a případně upravit stávající přesně na míru. Všechny nástroje jsou integrální součástí produktu a není třeba nic doinstalovávat.

» Celý článek

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.