MARCIÁNO

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » Ostatní rubriky

MARCIÁNO

Systém hodnocení zaměstnanců MARCIANO je určen pro jakoukoli organizaci, která hodnotí své zaměstnance a potřebují k této činnosti efektivní nástroj. Jde o unikátní systém, na které se podíleli odborníci z tuzemska i ze světa.

Hodnocení zaměstnanci realizují díky tomuto systému průběžně. Nemusí si někde shromažďovat další poznámky, systém mají kdykoli při ruce. Do systému vstupuje jak hodnocený, tak i hodnotitel.

Na základě přehledného kdykoli hodnotitel i hodnocený ví, jak jej vidí druhá strana. Kdykoli je možné cokoli dopsat, pokud jsem změnil názor. Díky zvýšenému zabezpečení se do těchto citlivých záznamů nedostane třetí osoba.

Systém dále umožňuje přípravu na hodnotící rozhovor. Tuto přípravu realizuje jak hodnocený, tak hodnotitel. Další modul umožňuje efektivně provést samotný hodnotící rozhovor. Systém sleduje čas, který je věnován danému kritériu.

Spolupracujeme s odborníky na zavádění systému hodnocení. Pokud byste potřebovali pomoci se zaváděním systému hodnocení, jsme připraveni Vám pomoci.

Pokud máte zájem o tento systém, neváhejte nás kontaktovat …

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

ABRA G3/4 a elektronická evidence tržeb (EET) Elektronická evidence tržeb (EET) - řešení v ABRA G3/G4
Systém na hodnocení zaměstnanců MARCIANO Systém na hodnocení zaměstnanců, který spolupracuje s ERP ABRA. Na základě přání klientů byl systém rozšířen o možnost samostatné práce systému bez propojení na systém ABRA Gx.
Certifikace verze IS ABRA Gx 14.01.06 Verze řady 14.01/14.02 přináší potřebné legislativní úpravy platné od 1.1.2014 a řadu drobných oprav. Stejné úpravy budou obsahovat i verze vyšší řady 14.51/14.52 (které navíc obsahují přechod na DelphiXE2). Verze řady 14.01/14.02 jsou určeny uživatelům, kteří zatím z nějakého důvodu nechtějí či nemohou přejít na verzi 14.51/14.52 (XE2 verzi), ale přitom potřebují získat nové legislativní úpravy. Více k uvedeným hlavním novinkám viz popis příslušné verze v kap. Změny ve verzích podrobně.
Certifikace verze IS ABRA Gx 13.01.07 V průběhu ledna byla certifikována nová verze ERP ABRA Gx 13.01.07. Tato verze obsahuje zejména legislativní změny mzdové a změny týkající se DPH - obsahuje již nový vzor 18 pro přiznání k dani z přidané hodnoty.