MARCIÁNO

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » Ostatní rubriky

MARCIÁNO

Systém hodnocení zaměstnanců MARCIANO je určen pro jakoukoli organizaci, která hodnotí své zaměstnance a potřebují k této činnosti efektivní nástroj. Jde o unikátní systém, na které se podíleli odborníci z tuzemska i ze světa.

Hodnocení zaměstnanci realizují díky tomuto systému průběžně. Nemusí si někde shromažďovat další poznámky, systém mají kdykoli při ruce. Do systému vstupuje jak hodnocený, tak i hodnotitel.

Na základě přehledného kdykoli hodnotitel i hodnocený ví, jak jej vidí druhá strana. Kdykoli je možné cokoli dopsat, pokud jsem změnil názor. Díky zvýšenému zabezpečení se do těchto citlivých záznamů nedostane třetí osoba.

Systém dále umožňuje přípravu na hodnotící rozhovor. Tuto přípravu realizuje jak hodnocený, tak hodnotitel. Další modul umožňuje efektivně provést samotný hodnotící rozhovor. Systém sleduje čas, který je věnován danému kritériu.

Spolupracujeme s odborníky na zavádění systému hodnocení. Pokud byste potřebovali pomoci se zaváděním systému hodnocení, jsme připraveni Vám pomoci.

Pokud máte zájem o tento systém, neváhejte nás kontaktovat …

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.