MARCIÁNO

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » Ostatní rubriky

MARCIÁNO

Systém hodnocení zaměstnanců MARCIANO je určen pro jakoukoli organizaci, která hodnotí své zaměstnance a potřebují k této činnosti efektivní nástroj. Jde o unikátní systém, na které se podíleli odborníci z tuzemska i ze světa.

Hodnocení zaměstnanci realizují díky tomuto systému průběžně. Nemusí si někde shromažďovat další poznámky, systém mají kdykoli při ruce. Do systému vstupuje jak hodnocený, tak i hodnotitel.

Na základě přehledného kdykoli hodnotitel i hodnocený ví, jak jej vidí druhá strana. Kdykoli je možné cokoli dopsat, pokud jsem změnil názor. Díky zvýšenému zabezpečení se do těchto citlivých záznamů nedostane třetí osoba.

Systém dále umožňuje přípravu na hodnotící rozhovor. Tuto přípravu realizuje jak hodnocený, tak hodnotitel. Další modul umožňuje efektivně provést samotný hodnotící rozhovor. Systém sleduje čas, který je věnován danému kritériu.

Spolupracujeme s odborníky na zavádění systému hodnocení. Pokud byste potřebovali pomoci se zaváděním systému hodnocení, jsme připraveni Vám pomoci.

Pokud máte zájem o tento systém, neváhejte nás kontaktovat …

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Nová verze ABRA Gen 17.11.01 s velkými změnami (nejen) ve výrobě ABRA Software uvolnila novou konzervativní verzi 17.11.01, která přenáší všechny novinky z progresivních verzí 16.13 a 17.03.
Řešení pro chybné aktualizace Microsoft Windows 10 V předchozích aktualitách jsme vás upozorňovali na problém způsobený aktualizací Microsoft Windows 10 (pod číslem KB4038788).