ABRA modul - Daňová evidence

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » Živnostník » Moduly ABRA Gen daňová evidence

Nehledě na velikost, právní formu, obrat nebo počet zaměstnanců je účetnictví základním stavebním kamenem informačního systému každé firmy. Podpora cizích měn na všech dokladech a výstupech, tisk knihy faktur (i zpětně k datu), vzájemné zápočty, kurzovní lístek s historií a možností aktualizace z Internetu, tisk peněžního deníku z prvotních dokladů nebo sestavení a přímý tisk DPH přiznání s možností elektronického odeslání - to jsou důvody, proč se Daňová evidence stala špičkou mezi produkty tohoto oboru.

Základní popis

Daňová evidence nahrazuje dřívější jednoduché účetnictví. Modul slouží k vedení daňové evidence, ke zjištění základu daně z příjmů z podnikání a jiné samostatné výdělečné činnosti. Obsahuje údaje o příjmech a výdajích a údaje o majetku a závazcích. Peněžní deník je vykazován přímo ze zdrojových dokladů za pomoci typů příjmů a výdajů. Daňová evidence je funkčně propojena s ostatními moduly systému, např. Adresářem, agendou Zdrojových dokladů, DPH.

Přínosy pro uživatele

  • daňová evidence v souladu s legislativou
  • snadné a intuitivní zadávání dokladů
  • automatické generování reportů s přehledy o DPH
  • přehled o všech položkách, snadné vyhledávání
  • všechna data na jednom místě (snadné a rychlé zálohování všech dat najednou)

Funkce a vlastnosti

  • daňová evidence příjmů a výdajů
  • daňová evidence majetku a závazků
  • agendy: Peněžní deník, Ostatní zápisy, Ostatní příjmy, Ostatní výdaje, Reporty daňové evidence, Uzávěrka ostatních dokladů a další
  • základní tiskové vzory
  • funkční propojení s ostatními moduly a agendami IS

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.