Účetnictví ABRA Gen

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » Korporace » Účetnictví ABRA Gen

ABRA je univerzální informační systém pro řízení podnikových procesů. Nabízí využití více než 30 modulů zejména pro oblasti nákupu, výroby, prodeje, řízení vztahu se zákazníky, logistiky, účetnictví a financí, zpracování mezd a personalistiky. Počet současně pracujících uživatelů v systému se může pohybovat od jednotek až po stovky dle potřeby. ABRA využívá nejvyspělejší třívrstvou technologii Client/Server se všemi výhodami, které přináší. Mezi ně patří především stabilita, bezpečnost a otevřenost. Všechny moduly mají jednotné a velmi snadné ovládání. Díky své pružnosti a přizpůsobitelnosti dokáže nabídnout řešení veškerých požadavků kladených na moderní informační systém.

Co všechno umí ABRA Gen pro velké firmy:

Více než 30 modulů ABRY pokrývá zejména oblasti prodeje, obchodu, výroby, nákupu, logistiky, služeb, financí, lidských zdrojů a péče o zákazníky. Všechny mají jednotné a intuitivní ovládání, jsou maximálně vzájemně provázané a umožňují práci ve více agendách současně.

ABRA Gen pokrývá potřebné agendy a nástroje nejen pro obchodní,výrobní a služby poskytující společnosti.

Možnost libovolných zakázkových úprav

Potřebujete nástroj, který vám bude dokonale sloužit a pomůže stát se konkurenceschopnějšími. Proto libovolně přizpůsobíme software "přesně do ruky", podle všech vašich požadavků.
Zde naleznete další rozšiřující moduly pro ERP ABRA Gen

Maximální přizpůsobivost již v základu

Lze nastavit pracovní plochu pro každého uživatele, automatické spouštění často používaných agend, panely definovatelných údajů, zobrazující libovolná data. Pružné výstupy uspokojí každého (vše lze exportovat ve formátech XLS, XML, HTML, TXT, PDF, RTF apod.). Definovatelné položky, číselníky a formuláře umožňují rozšiřovat evidence o další sledované údaje.

Příjemné ovládání

Program má jednotné ovládání agend a lze jej snadno ovládat jak myší, tak z klávesnice, což oceníte při zadávání dat. Umožňuje současnou práci ve více agendách s plnou provázaností a přechody mezi agendami. Doklady lze kopírovat, opravovat a mazat. K dispozici je podrobná kontextová nápověda.

Sledování změn

Každá změna dokladů a údajů je zaznamenána s časem, kdy k ní došlo, s identifikací autora a stanice, s možností vše pohodlně zobrazit včetně historie.

Legislativní připravenost

Systémy vznikají v českém a slovenském prostředí, proto jsou na rozdíl od zahraničních konkurentů vždy plně přizpůsobené jak platné legislativě, tak i národním zvyklostem. Nové verze poskytujeme v rámci maintenance.

Otevřenost

Přes otevřené rozhraní OLE Automation se lze snadno a bezpečně napojit na datový model ABRA Gen. To dovoluje pořizovat a číst data pro vnější programové doplňky, zakázkový nebo cizí software, který tak automaticky komunikuje se systémem. K dispozici je kompletní vývojová dokumentace objektového modelu.

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.