Historie

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » HISTORIE

Začátky

Vznik firmy TANAKA, s.r.o.se datuje do roku 1995. Po celou dobu své existence působí společnost ve Zlínském kraji, ale postupně rozšiřuje své působení i do ostatních regionů a proto jsou dnes jejími klienty firmy z různých koutů České republiky. Od samého začátku soustřeďuje všechny své aktivity na práci s výpočetní technikou a na rozvoj informačních technologií . Je tvořena především mladými lidmi, kteří si vytyčili jednoznačný cíl – poskytovat v těchto oblastech činnosti kvalitní a komplexní služby zaměřené především na kvalitní a perfektně provedenou práci a na spokojenost zákazníka.

V roce 2010 společnost zavedla a úspěšně certifikovala systém řízení kvality dle normy ISO 9001:2008.

 

Strategie a struktura

Strategie a struktura naší společnosti nám umožňuje pružně reagovat na měnící se potřeby našich klientů.

 

Krédo

Každý zákazník je pro nás důležitý. Krédem naší společnosti je snaha realizovat v praxi jakékoliv přání zákazníka týkající se informačních technologií a výpočetní techniky nejen jako celku, nýbrž i jakékoliv jeho součásti včetně všech doplňků a služeb s tím souvisejících.

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.