Historie

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » HISTORIE

Začátky

Vznik firmy TANAKA, s.r.o.se datuje do roku 1995. Po celou dobu své existence působí společnost ve Zlínském kraji, ale postupně rozšiřuje své působení i do ostatních regionů a proto jsou dnes jejími klienty firmy z různých koutů České republiky. Od samého začátku soustřeďuje všechny své aktivity na práci s výpočetní technikou a na rozvoj informačních technologií . Je tvořena především mladými lidmi, kteří si vytyčili jednoznačný cíl – poskytovat v těchto oblastech činnosti kvalitní a komplexní služby zaměřené především na kvalitní a perfektně provedenou práci a na spokojenost zákazníka.

V roce 2010 společnost zavedla a úspěšně certifikovala systém řízení kvality dle normy ISO 9001:2008.

 

Strategie a struktura

Strategie a struktura naší společnosti nám umožňuje pružně reagovat na měnící se potřeby našich klientů.

 

Krédo

Každý zákazník je pro nás důležitý. Krédem naší společnosti je snaha realizovat v praxi jakékoliv přání zákazníka týkající se informačních technologií a výpočetní techniky nejen jako celku, nýbrž i jakékoliv jeho součásti včetně všech doplňků a služeb s tím souvisejících.

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

ABRA G3/4 a elektronická evidence tržeb (EET) Elektronická evidence tržeb (EET) - řešení v ABRA G3/G4
Systém na hodnocení zaměstnanců MARCIANO Systém na hodnocení zaměstnanců, který spolupracuje s ERP ABRA. Na základě přání klientů byl systém rozšířen o možnost samostatné práce systému bez propojení na systém ABRA Gx.
Certifikace verze IS ABRA Gx 14.01.06 Verze řady 14.01/14.02 přináší potřebné legislativní úpravy platné od 1.1.2014 a řadu drobných oprav. Stejné úpravy budou obsahovat i verze vyšší řady 14.51/14.52 (které navíc obsahují přechod na DelphiXE2). Verze řady 14.01/14.02 jsou určeny uživatelům, kteří zatím z nějakého důvodu nechtějí či nemohou přejít na verzi 14.51/14.52 (XE2 verzi), ale přitom potřebují získat nové legislativní úpravy. Více k uvedeným hlavním novinkám viz popis příslušné verze v kap. Změny ve verzích podrobně.
Certifikace verze IS ABRA Gx 13.01.07 V průběhu ledna byla certifikována nová verze ERP ABRA Gx 13.01.07. Tato verze obsahuje zejména legislativní změny mzdové a změny týkající se DPH - obsahuje již nový vzor 18 pro přiznání k dani z přidané hodnoty.