Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06

Datum: (14.11.2018)

Zajímavé novinky verze 18.13.06 Aktuální verze předchází vzniku konfliktů mezi uživateli při souběžné opravě záznamu. Při aktualizaci ze starších verzí získáte: Plnou podporu GDPR. Vizualizaci dat Live – integrované vyladěné grafy, které zobrazují okamžitou kondici vaší firmy. Usnadnění práce ve skladu díky novým funkcím Záměny a Přeměny. Časové rozlišení v částkách včetně daně. Saldokonto – účetní deník souvztažně podle párovacích znaků. Nový panel Aktuální informace s výběrem nejdůležitějších informací z webu abra.eu a možností nastavení typu zobrazovaných informací dle potřeb. Procesní řízení nad skladovými doklady. Jednotlivé skladové doklady byly upraveny tak, aby bylo možno měnit jejich chování podle toho, v jakém procesním stavu se nacházejí.

Kompletní seznam změn je uveden v online nápovědě.

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.