Moduly ABRA G3 malá firma

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » Malá firma » Moduly ABRA G3 malá firma

Systémy ABRA pro malé firmy a živnostníky jsou plnohodnotnými podnikovými aplikacemi, které zvládnou komplexní agendu vedení firmy, od finančního účetnictví, přes řízení skladů až po personalistiku.

Díky stavebnicovému systému si zákazníci mohou vybrat, kterou funkčnost budou využívat a tím významně ušetřit náklady na pořízení systému i zkrátit čas implementace.

ABRA modul - Účetnictví

Nehledě na velikost, právní formu, obrat nebo počet zaměstnanců je účetnictví základním stavebním kamenem informačního systému každé firmy.

» Celý článek

ABRA modul - Prodej

Při prodeji vás bude patrně nejvíce zajímat možnost detailního vyhodnocení prodeje podle zvolených parametrů a rychlé vyhledání informací o obchodním partnerovi. Vaši ekonomové přivítají sledování platební morálky, manažerům se bude líbit podpora prodejního reportingu a účetní zaujme provázanost zálohových plateb s fakturami a hotovostními účtenkami se skladovými doklady a objednávkami.

» Celý článek

ABRA modul - Nákup

Modul Nákup vám spolehlivě pohlídá potřeby skladu pomocí tvorby objednávek a průběžným doplněním zásob včetně jejich stavu, eviduje i rezervace a nevyřízené požadavky, přehled dodavatelů na skladových kartách využijete k automatickému vytváření požadavků.

» Celý článek

ABRA modul - Skladové hospodářství

Ve skladu oceníte zejména přehled, rychlost a přesnost expedice, dokonalou evidenci dokladů a podporu moderních technologií.

» Celý článek

ABRA modul - Banka a homebanking

Ať už máte jeden účet nebo jste klienty více bank, modul Banka vám je pomůže všechny efektivně spravovat. Zcela jistě uvítáte dokonalý aktuální přehled o všech pohybech a zůstatcích na kontech, agendu platebních příkazů i platební kalendář, dohledání dokladů nebo uzávěrky v cizích měnách s výpočtem kurzových rozdílů u účtů v cizích měnách. To vše samozřejmě s obousměrnou elektronickou výměnou dat mezi systémem ABRA Gx a bankami.

» Celý článek

ABRA modul - Pokladna

Podobně jako o bankovních účtech potřebujete mít dokonalou evidenci také v hotových penězích. Modul Pokladna systému ABRA Gx vám umožní vést jich neomezený počet v libovolných měnách a eviduje finanční prostředky, jejich příjem, výdej a k tomu přiřazené doklady. V cizích měnách podporuje uzávěrky s výpočtem kurzových rozdílů.

» Celý článek

ABRA modul - Majetek

Od pořízení, přes evidenci s fotografiemi, hodnotu a odpisy až po jeho vyřazení - o majetku své společnosti máte vždy dokonalý přehled.

» Celý článek

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

ABRA G3/4 a elektronická evidence tržeb (EET) Elektronická evidence tržeb (EET) - řešení v ABRA G3/G4
Systém na hodnocení zaměstnanců MARCIANO Systém na hodnocení zaměstnanců, který spolupracuje s ERP ABRA. Na základě přání klientů byl systém rozšířen o možnost samostatné práce systému bez propojení na systém ABRA Gx.
Certifikace verze IS ABRA Gx 14.01.06 Verze řady 14.01/14.02 přináší potřebné legislativní úpravy platné od 1.1.2014 a řadu drobných oprav. Stejné úpravy budou obsahovat i verze vyšší řady 14.51/14.52 (které navíc obsahují přechod na DelphiXE2). Verze řady 14.01/14.02 jsou určeny uživatelům, kteří zatím z nějakého důvodu nechtějí či nemohou přejít na verzi 14.51/14.52 (XE2 verzi), ale přitom potřebují získat nové legislativní úpravy. Více k uvedeným hlavním novinkám viz popis příslušné verze v kap. Změny ve verzích podrobně.
Certifikace verze IS ABRA Gx 13.01.07 V průběhu ledna byla certifikována nová verze ERP ABRA Gx 13.01.07. Tato verze obsahuje zejména legislativní změny mzdové a změny týkající se DPH - obsahuje již nový vzor 18 pro přiznání k dani z přidané hodnoty.