Moduly ABRA G3 malá firma

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » Malá firma » Moduly ABRA G3 malá firma

Systémy ABRA pro malé firmy a živnostníky jsou plnohodnotnými podnikovými aplikacemi, které zvládnou komplexní agendu vedení firmy, od finančního účetnictví, přes řízení skladů až po personalistiku.

Díky stavebnicovému systému si zákazníci mohou vybrat, kterou funkčnost budou využívat a tím významně ušetřit náklady na pořízení systému i zkrátit čas implementace.

ABRA modul - Účetnictví

Nehledě na velikost, právní formu, obrat nebo počet zaměstnanců je účetnictví základním stavebním kamenem informačního systému každé firmy.

» Celý článek

ABRA modul - Prodej

Při prodeji vás bude patrně nejvíce zajímat možnost detailního vyhodnocení prodeje podle zvolených parametrů a rychlé vyhledání informací o obchodním partnerovi. Vaši ekonomové přivítají sledování platební morálky, manažerům se bude líbit podpora prodejního reportingu a účetní zaujme provázanost zálohových plateb s fakturami a hotovostními účtenkami se skladovými doklady a objednávkami.

» Celý článek

ABRA modul - Nákup

Modul Nákup vám spolehlivě pohlídá potřeby skladu pomocí tvorby objednávek a průběžným doplněním zásob včetně jejich stavu, eviduje i rezervace a nevyřízené požadavky, přehled dodavatelů na skladových kartách využijete k automatickému vytváření požadavků.

» Celý článek

ABRA modul - Skladové hospodářství

Ve skladu oceníte zejména přehled, rychlost a přesnost expedice, dokonalou evidenci dokladů a podporu moderních technologií.

» Celý článek

ABRA modul - Banka a homebanking

Ať už máte jeden účet nebo jste klienty více bank, modul Banka vám je pomůže všechny efektivně spravovat. Zcela jistě uvítáte dokonalý aktuální přehled o všech pohybech a zůstatcích na kontech, agendu platebních příkazů i platební kalendář, dohledání dokladů nebo uzávěrky v cizích měnách s výpočtem kurzových rozdílů u účtů v cizích měnách. To vše samozřejmě s obousměrnou elektronickou výměnou dat mezi systémem ABRA Gx a bankami.

» Celý článek

ABRA modul - Pokladna

Podobně jako o bankovních účtech potřebujete mít dokonalou evidenci také v hotových penězích. Modul Pokladna systému ABRA Gx vám umožní vést jich neomezený počet v libovolných měnách a eviduje finanční prostředky, jejich příjem, výdej a k tomu přiřazené doklady. V cizích měnách podporuje uzávěrky s výpočtem kurzových rozdílů.

» Celý článek

ABRA modul - Majetek

Od pořízení, přes evidenci s fotografiemi, hodnotu a odpisy až po jeho vyřazení - o majetku své společnosti máte vždy dokonalý přehled.

» Celý článek

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.
Nová verze ERP ABRA Gen s podporou GDPR Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.03.12, která obsahuje podporu GDRP a umožňuje zapnout novou komplexní ochranu dat.
Nová verze ABRA Gen 17.11.01 s velkými změnami (nejen) ve výrobě ABRA Software uvolnila novou konzervativní verzi 17.11.01, která přenáší všechny novinky z progresivních verzí 16.13 a 17.03.