Správa IT

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » DALŠÍ SLUŽBY » Správa IT

Naše společnost nabízí možnost návrhu nejvhodnější topologie Vaší firemní počítačové sítě. Do svých návrhů se snažíme zakomponovat nejnovější poznatky z oboru informatiky a výpočetní techniky a zajistit pro Vás nejvýhodnější a nejmodernější informační technologie. Dbáme také na to, aby navrhované řešení bylo pro Vás cenově přijatelné. Navrhujeme a realizujeme rozličné topologie sítí.

V oblasti počítačových sítí podporujeme standardní softwarové platformy:

  • Microsoft
  • Novell 
  • Linux

Pro poskytnutí sítí Vám zajistíme hardwarové síťové prvky, instalaci, konfiguraci a rovněž dodáme a zprovozníme vhodný software.

Naše nabídka služeb:

  • návrh sítě dle Vašich potřeb a požadavků včetně zpracování projektu a realizace
  • návrh a realizace strukturované kabeláže
  • instalace síťových stanic včetně sdílených zařízení
  • instalace a konfigurace souborových a komunikačních serverů
  • administrace lokálních sítí
  • vzdálená správa sítí – správa serveru, zálohování dat, zajištění bezpečnosti dat, konfigurace počítače, odvirování PC

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

ABRA G3/4 a elektronická evidence tržeb (EET) Elektronická evidence tržeb (EET) - řešení v ABRA G3/G4
Systém na hodnocení zaměstnanců MARCIANO Systém na hodnocení zaměstnanců, který spolupracuje s ERP ABRA. Na základě přání klientů byl systém rozšířen o možnost samostatné práce systému bez propojení na systém ABRA Gx.
Certifikace verze IS ABRA Gx 14.01.06 Verze řady 14.01/14.02 přináší potřebné legislativní úpravy platné od 1.1.2014 a řadu drobných oprav. Stejné úpravy budou obsahovat i verze vyšší řady 14.51/14.52 (které navíc obsahují přechod na DelphiXE2). Verze řady 14.01/14.02 jsou určeny uživatelům, kteří zatím z nějakého důvodu nechtějí či nemohou přejít na verzi 14.51/14.52 (XE2 verzi), ale přitom potřebují získat nové legislativní úpravy. Více k uvedeným hlavním novinkám viz popis příslušné verze v kap. Změny ve verzích podrobně.
Certifikace verze IS ABRA Gx 13.01.07 V průběhu ledna byla certifikována nová verze ERP ABRA Gx 13.01.07. Tato verze obsahuje zejména legislativní změny mzdové a změny týkající se DPH - obsahuje již nový vzor 18 pro přiznání k dani z přidané hodnoty.