ABRA modul - Polohované sklady

Nacházíte se na: Tanaka.cz (úvod) » Živnostník » Rozširující moduly Gen daňová evidence

Ve skladu oceníte zejména přehled, rychlost a přesnost expedice, dokonalou evidenci dokladů a podporu moderních technologií. Proto vás systémy ABRA Gen v každém okamžiku informuje o stavu a pohybu zásob i objednaného zboží, podporuje začlenění položek do kategorií a umožňuje evidenci dodavatelů, odběratelů, sériových nebo výrobních čísel a šarží. Zatímco podpora čárových i pokladních kódů je samozřejmostí, možnost vložení obrázků zboží do skladových karet je příjemným netradičním doplňkem.

Základní popis

Polohované sklady, v praxi často také nazývané jako poziční sklady či řízené sklady, jsou volitelnou součástí modulu Skladové hospodářství. Pomáhají organizovat a řídit práci ve skladu, který je členěn na sektory, regály, patra regálů a pozice v nich.

Přínosy pro uživatele

  • zefektivnění práce skladníků, polohovací doklady navádějí skladníky při práci se zbožím ve skladu
  • optimalizace výběru pozic při naskladnění i vyskladnění podle různých strategií - zohlednění požadavků na dostupnost zboží, na preference skladových pozic, na obsazenost pozic co nejmenším počtem různého zboží apod.
  • možnost automatického výběru pozic, ale i možnost ručního výběru pozic dle potřeby a vlastního rozhodnutí
  • vychystávání zboží (přesun do přípravné pozice) pro expedici podle přijaté objednávky s cílem minimalizovat čas na odbavení klienta

Funkce a vlastnosti

  • evidované údaje skladových pozic: adresa, dostupnost, nosnost, rozměry, typ pozice (např. pozice pro ukládání zmetků) aj., podpora pro práci s čárovými kódy
  • možnost vyhrazení skladové pozice pro určitý typ zboží
  • evidence všech pozic na skladě s informací, jaké zboží se na které pozici nachází
  • poziční inventura pro inventarizaci stavu v jednotlivých pozicích

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.