Nová verze ERP ABRA Gen s podporou GDPR

Datum: (18.06.2018)

Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.03.12, která obsahuje podporu GDRP a umožňuje zapnout novou komplexní ochranu dat. Tuto verzi mohou instalovat jak uživatelé stávající progresivní, tak i konzervativní verze.

Ochrana dat v systému ABRA Gen umožňuje nastavit uživatelům patřičná oprávnění, rozdělit chráněné položky podle platné legislativy a přidělit jim vlastní definice, k čemuž lze využít připravené vzory. Systém taktéž automaticky generuje podle nastavených pravidel potenciální zdrojové agendy pro získání povolení (pracovní poměry, smlouvy, objednávky, faktury apod.) a pro jejich osoby vytvoří povolení ke zpracování dat.

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.