Nová verze ABRA Gen 17.11.01 s velkými změnami (nejen) ve výrobě

Datum: (11.10.2017)

ABRA Software uvolnila novou konzervativní verzi 17.11.01, která přenáší všechny novinky z progresivních verzí 16.13 a 17.03.

Seznam nejdůležitějších změn oproti verzi 17.01.09 najdete rozepsané na stránce helpu

Pokud přecházíte z nižší řady verzí než 17.01 (poslední řada linie 02), pak prostudujte upozornění k update k těm řadám verzí linie 02, které jste přeskočili.

Ve verzi dochází k podstatné změněné datové struktury ve výrobním modulu. Ta s sebou přináší změnu vnitřního uspořádání databáze, přejmenování některých tabulek a změny názvů položek s tím souvisejících. Proto upozorňujeme na nutnost pečlivého naplánování update a otestování klíčových procesů. Pokud používáte modul výroby, doporučujeme před aktualizací kontaktovat obchodníka nebo konzultanta, a s ním proces update naplánovat.

Upozornění:

Jako u každé verze je vhodné před update systému prostudovat změny provedené od vámi používané verze a zvážit, jak se vás týkají. Doporučujeme také provést testovací update a pečlivě otestovat klíčové procesy. Zejména v případě, že máte uživatelské úpravy nebo speciální aplikace.

Před aktualizací si prosím také přečtěte upozornění k update systému.

Informace v PDF:

Nová stromová struktura ve výrobě.

Souhrnný seznam příruček a návodů.

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.