ABRA G3/4 a elektronická evidence tržeb (EET)

Datum: (15.08.2016)

Blíží se spuštění Elektronické evidence tržeb (EET) a chtěli bychom vás touto cestou informovat, že ABRA bude na EET včas připravena. Sledujeme vývoj situace okolo okolo EET a připravujeme řešení, které stoprocentně naplní legislativní předpisy. Připravili jsme pro vás stránku, která informuje o všem, co se EET týká: aktuality o EET, jak EET funguje, koho se EET týká, od kdy musí podnikatel s EET pracovat, jak se na EET připravit a v neposlední řadě také možnost položit k EET libovolnou otázku. Odkaz na stránku: https://www.abra.eu/vas-spojenec-pro-eet.

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Nová verze ERP ABRA Gen s podporou GDPR Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.03.12, která obsahuje podporu GDRP a umožňuje zapnout novou komplexní ochranu dat.
Nová verze ABRA Gen 17.11.01 s velkými změnami (nejen) ve výrobě ABRA Software uvolnila novou konzervativní verzi 17.11.01, která přenáší všechny novinky z progresivních verzí 16.13 a 17.03.
Řešení pro chybné aktualizace Microsoft Windows 10 V předchozích aktualitách jsme vás upozorňovali na problém způsobený aktualizací Microsoft Windows 10 (pod číslem KB4038788).