ABRA G3/4 a elektronická evidence tržeb (EET)

Datum: (15.08.2016)

Blíží se spuštění Elektronické evidence tržeb (EET) a chtěli bychom vás touto cestou informovat, že ABRA bude na EET včas připravena. Sledujeme vývoj situace okolo okolo EET a připravujeme řešení, které stoprocentně naplní legislativní předpisy. Připravili jsme pro vás stránku, která informuje o všem, co se EET týká: aktuality o EET, jak EET funguje, koho se EET týká, od kdy musí podnikatel s EET pracovat, jak se na EET připravit a v neposlední řadě také možnost položit k EET libovolnou otázku. Odkaz na stránku: https://www.abra.eu/vas-spojenec-pro-eet.

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.