ABRA G3/4 a elektronická evidence tržeb (EET)

Datum: (15.08.2016)

Blíží se spuštění Elektronické evidence tržeb (EET) a chtěli bychom vás touto cestou informovat, že ABRA bude na EET včas připravena. Sledujeme vývoj situace okolo okolo EET a připravujeme řešení, které stoprocentně naplní legislativní předpisy. Připravili jsme pro vás stránku, která informuje o všem, co se EET týká: aktuality o EET, jak EET funguje, koho se EET týká, od kdy musí podnikatel s EET pracovat, jak se na EET připravit a v neposlední řadě také možnost položit k EET libovolnou otázku. Odkaz na stránku: https://www.abra.eu/vas-spojenec-pro-eet.

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

ABRA G3/4 a elektronická evidence tržeb (EET) Elektronická evidence tržeb (EET) - řešení v ABRA G3/G4
Systém na hodnocení zaměstnanců MARCIANO Systém na hodnocení zaměstnanců, který spolupracuje s ERP ABRA. Na základě přání klientů byl systém rozšířen o možnost samostatné práce systému bez propojení na systém ABRA Gx.
Certifikace verze IS ABRA Gx 14.01.06 Verze řady 14.01/14.02 přináší potřebné legislativní úpravy platné od 1.1.2014 a řadu drobných oprav. Stejné úpravy budou obsahovat i verze vyšší řady 14.51/14.52 (které navíc obsahují přechod na DelphiXE2). Verze řady 14.01/14.02 jsou určeny uživatelům, kteří zatím z nějakého důvodu nechtějí či nemohou přejít na verzi 14.51/14.52 (XE2 verzi), ale přitom potřebují získat nové legislativní úpravy. Více k uvedeným hlavním novinkám viz popis příslušné verze v kap. Změny ve verzích podrobně.
Certifikace verze IS ABRA Gx 13.01.07 V průběhu ledna byla certifikována nová verze ERP ABRA Gx 13.01.07. Tato verze obsahuje zejména legislativní změny mzdové a změny týkající se DPH - obsahuje již nový vzor 18 pro přiznání k dani z přidané hodnoty.