Certifikována nová verze ABRA Gx 12.01.15

Datum: (17.02.2012)

Dne 17.5.2012 byla certifikována nová verze ERP ABRA Gx 12.01.15. Tato verze obsahuje všechny opravné balíčky uveřejněné pro předchozí verzi.

Verze 12.01.15 (15.02.2012 - Vygenerováno v CZ lokalizaci) - Opravná verze k certifikované 12.01.13

 • Fulltextové hledání - Doplněna klávesová zkratka Ctrl+Shift+F pro rychlý přesun kurzoru do prvku fulltextového hledání.
 • Oprava importu PR do FP/PV v případě typu obchodu 4 - nyní se správně importují ceny (do výsledného dokladu se přenese částka z PR, nijak se nepovyšuje o DPH sazbu ze sklad. karty.
 • Oprava importu OV do FP/PV. Pokud se tuzemská OV importuje do FP/PV v režimu tuzemského RC, jsou do výsledného dokladu dány vždy částky bez daně. Upozornění k vystavování OV s typem obchodu 4: Systém zatím v tomto případě nabízí na takové OV DPH sazby (tuzemské), což není správně (bude řešeno v některé z budoucích verzí). Taková OV by měla být zadána tak, aby v řádcích byly ceny vč. zahraniční daně a nulová sazba DPH.
 • Opravena chyba, kdy nebylo možné do obsahu makrokarty přidat skladovou kartu s obaly nebo jiné makrokarty.
 • Opravena chyba, kdy se u řádků typu 0 a 1 některých dokladů (OP, NV) nezobrazila správně informace o jejich čerpání do následného dokladu.
 • V ceníku České pošty byly upraveny výrazy (PAO Poukázka A pro ostatní služby (s DPH) a PCO Poukázka C pro ostatní služby (s DPH)).
 • Opraven výpočet v doplňku NxTurnOver (Účetní výkazy) v případě, že v číselníku zakázek, obchodních případů resp. projektů existuje více záznamů se stejným kódem (nově se sečtou coby jedna zakázka/obch. př./projekt).
 • Modul Výroba:
  • Opraven přenos pracovních lístků z výroby do mezd v posledním dni v měsíci, pokud pracovní lístek obsahuje i informaci o čase zahájení operace.
  • Opraveno rozpočítání nákladů na PHV při předimenzování nákladů a výrobě množství na více desetinných míst.
  • Odstraněn problém ve výrobě, kdy se při zadávání pracovního lístku na operaci číslo 10 a více mohlo nesprávně zadat pracoviště.

Potřebujete poradit či získat informace týkající se produktů ABRA, jejich pořízení, cen jednotlivých modulů a balíků, fungování a provozu? Neváhejte kontaktovat naše Helpdesk středisko zde!

Aktuální verze ABRA Gen 19.2.2 s novým modulem Úkoly Informační systém ABRA Gen přichází s aktuální verzí 19.2.2. Na Zákaznickém portálu je k dispozici jednotná aktuální verze dostupná všem zákazníkům.
Legislativní verze ABRA Gen 19.0.1 Informační systém ABRA Gen přichází s legislativní verzí 19.0.1 pro rok 2019
Aktuální verze ABRA Gen 18.13.06 Informační systém ABRA Gen přichází s novou verzí 18.13.06
Nová verze ERP systému ABRA Gen 18.03.17 Usnadněte si práci v ERP systému ABRA Gen díky novinkám v oblastech ochrany dat a skladového hospodářství. Spolu s celou řadou dalších vylepšení je najdete v nové verzi ABRA Gen 18.03.17.